Cieszymy się, kiedy klient/zespół obdarza nas zaufaniem i wspólnie możemy realizować działania muzyczne. Rewanżujemy się partnerskim traktowaniem każdej osoby i dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem, gdy tylko tego państwo potrzebują.

Studio MJM należy do najlepszych studiów nagraniowych w Polsce. Wyposażenie oraz wiedza pracujących w nim ludzi odgrywa tu kluczową rolę.

Ze względu na istnienie salonu muzycznego w tym samym miejscu i firmie, do dyspozycji muzyków jest bogate zaplecze instrumentalne i akcesoria - wszystko co ma za zadanie komfortowej i satysfakcjonującej pracy muzyczno-artystycznej.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie dostępnym obecnie na rynku:

Serce studia stanowią dwie jednostki oparte na platformie MAC OSX oraz WINDOWS:

MAC OSX
WINDOWS
Procesor: 2x Xenon (8 x 2.4 Ghz)
Ram: 12 GB DDR3
Grafika: Radeon HD5700
HDD: 2TB
Monitor: Apple 27" LED
Dźwięk: 2 x RME
Procesor: Intel Dual Core 2x2.8 Ghz
Ram: 4 GB DDR3
Grafika: Radeon HD
HDD: 2TB
Monitor: 2x 19"
Dźwięk: 2 x Marian Germany


Lista sprzętu używanego do produkcji oraz realizacji dźwięku jest na tyle długa, oraz często aktualizowana, że ograniczymy się tylko do najważniejszych sprzętów :)

Neumann, Universal audio, TC Electronic, Dynaudio, Adam audio, Sontronics, SE Electronics, AKG, Bayer Dynamic, EBS, Fender, Virus, Clavia, Roland, Presonus, Senheisser, AKG, Yamaha, Mapex, Paiste, Zildian, Meinl, Latin Percussion, Lexicon, BBE, Studer, Moog, Marshall, itp.